top of page

SESJE DZIECIĘCE

            Fotografia dziecięca dla każdego

Każdy, absolutnie każdy rodzic fotografuje swoje dziecko, uwieczniając etapy jego rozwoju, najważniejsze wydarzenia w jego życiu, czy to przy pomocy aparatu fotograficznego czy smartfona. Nie da się jednak ukryć, że do zdjęć przechowywanych na komputerze czy telefonie wracamy dość rzadko. Warto więc zdecydować się na profesjonalną sesję dziecięcą i stworzyć wyjątkową pamiątkę, do której będziemy często wracać, przeglądając rodzinny album (moi klienci otrzymują zdjęcia zarówno w wersji cyfrowej jak i drukowane.

Każdy etap jest dobry i każdy zupełnie inny. Zaczynawszy od sesji noworodkowej, etap niemowlęcy gdzie wykonuję sesje raczej na golaska lub w białym body , większość na dłoniach rodziców. Potem idealnym momentem jest etap kiedy dziecko leży ładnie na brzuszku i siada. Jest to etap gdzie dzieci najwięcej się śmieją i mają  chyba największe oczyska na świecie:) Kolejno roczek , gdzie możemy cudownie zaakcentować to wielkie wydarzenie gadżetami i balonami.  Później 2-3latki  są bardziej ruchliwe , biegające , ciekawe świata i tu często polecam plenerki i sesje bardziej naturalne bez zbędnych przebieranek.  Kolejny etap to juz dzieciaki z którymi można porozmawiać , spełniać na sesji ich małe marzenia, oprócz wspaniałych portretów, podkreślać ich zainteresowania i pasje. Mówię tu o kilku latkach ,ale i nastolatkach! Wierzcie mi starszaki jak odpowiednio ich nakierujemy i z nimi porozmawiamy ustalimy co by chciały na takiej sesji to mogą mieć mega przygodę i pozwolą nam uchwycić siebie i stworzyć niesamowita pamiątke:)

Taka sesja to też idealny prezent na kolejne urodziny, chrzciny , komunię. Wręczacie wtedy niepowtarzalny prezent , który już zostanie na całe życie:)

DSC_4400-Edit.JPG
DSC_4528-Edit.JPG
DSC_4517-Edit.JPG
DSC_4119-Edit.JPG
bottom of page